Parki rozrywki Szczawno-Zdrój i okolica

39.4 km od centrum

Mała Finlandia nieopodal Karpacza. Kalevala w Borowicach jest i niezwykłym hotelem, i fascynującym parkiem kulturowym jednocześnie. Obok noclegów w typowo północnych namiotach (a nawet w Domu Muminka), Wioska Lapońska oferuje szereg interesujących atrakcji. Relaks w saunach i beczkach kąpielowych, odpoczynek w wiszących namiotach, zajęcia w szkole fińskiej, tematyczne wystawy i wiele, wiele więcej.

10.8 km od centrum

Niezwykle rozbudowany, całoroczny kompleks sportowo-rekreacyjny na świeżym powietrzu. W wersji zimowej: przyjazny początkującym ośrodek narciarski. Latem: mnóstwo atrakcji, od parku linowego z pięcioma zróżnicowanymi trasami i ścianki wspinaczkowej, aż po summertubing, mountainboardy oraz monsterrollery. Przez cały rok działa 600-metrowy tor saneczkowy.

5.5 km od centrum

Miejscowy odpowiednik Centrum Nauki Kopernik. Park Nauki i Techniki szkolną wiedzę (głównie z dziedzin ścisłych) prezentuje w zdecydowanie ciekawszej formie - z użyciem multimediów, interaktywnych stanowisk doświadczalnych i podobnych atrakcji. Explora Park organizuje też tematyczne lekcje dla grup zorganizowanych i imprezy dla dzieci łączące zabawę z nauką.

Zestawienie: parki rozrywki w Szczawnie-Zdroju to kompleksowa lista różnego rodzaju parków rozrywki z Szczawna-Zdroju i z sąsiednich miejscowości. Znaleźć tu można wpisy np. o parku miniatur, parku bajek, cyrklandzie czy westernowym miasteczku, Każdy park rozrywki w Szczawnie-Zdroju i okolicy posiada w tym miejscu dokładny opis, oceny, informacje o cenach wstępu, danych kontaktowych czy lokalizacji. Istnieje też możliwość zaplanowania dojazdu do danego miejsca czy dodawania komentarzy oraz ocen. Jeśli szukasz atrakcji dla dzieci w Szczawnie-Zdroju, koniecznie zajrzyj do tej zakładki.