Jazda konna w Szczawnie-Zdroju i okolicy

5.2 km od centrum

Ważna część zamkowego kompleksu. Miłośnicy koni mogą na padokach i hipodromie poznawać tajniki jeździectwa, wyruszyć stąd w terenowy rajd lub obejrzeć piękne zwierzęta, np. w czasie rywalizacji sportowej. Warto zajrzeć do powozowni ze starymi bryczkami - niektóre są udostępniane na przejażdżki. Stadnina mieści się w zabytkowym, stylowym folwarku z XIX wieku.

1.0 km od centrum

“Świat najlepiej wygląda z grzbietu konia” - przekonuje pamiątkowa tablica umieszczona na wybudowanym w szwajcarskim stylu ośrodku. Miłośnicy jeździectwa wizytujący Dworzysko tylko utwierdzą się w tym przekonaniu. Stadnina oferuje wszelkie rodzaje jazdy konnej, od lekcji na lonży po długie wyprawy i przejażdżki bryczką. Posiada też rozbudowaną infrastrukturę.

Jazda konna Szczawno-Zdrój. Zestawienie stadnin koni i szkółek jeździeckich z obszaru Szczawna-Zdroju i okolicy. Opisy, galerie zdjęć, ceny, odległości, dane kontaktowe, możliwość pobrania swojej lokalizacji i zaplanowania dojazdu oraz dodawania ocen i komentarzy. Jazda konna w Szczawnie-Zdroju to świetny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. To świetna aktywność zarówno dla zaawansowanych w jeździectwie jak i dla tych dopiero początkujących.