Korty tenisowe MKS

Amatorzy „białego sportu” przebywający w Szczawnie mogą skorzystać z obiektów Miejskiego Klubu Sportowego. Na tenisistów czeka 5 kortów z nawierzchnią z ceglanej mączki. Dwa z nich znajdują się pod dachem, są zatem dostępne niezależnie od pogody i pory roku. Zaplecze dla miłośników aktywnego wypoczynku tworzą m.in. szatnie z natryskami i salka fitness.

Po wyczerpującej grze każdemu sportowcowi należy się odrobina przyjemności. Na terenie kortów działa mała, przytulna kawiarenka. Serwowane w niej zdrowe przekąski i napoje (w tym świeżo wyciskane soki owoców i warzyw) oraz rozmaite słodkości w przystępnych cenach są znakomitą nagrodą za wysiłek. Kawiarenka Kortowa, nazywana Słodkim Kącikiem, organizuje również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Na kortach pracują doświadczeni wykwalifikowani instruktorzy, którzy z niemałymi sukcesami (przy zachowaniu odpowiedniej skali) prowadzą również szkółkę tenisową dla dzieci. W Szczawnie-Zdroju rozgrywane są również liczne turnieje w różnych kategoriach wiekowych oraz rangi – w tym z pulą nagród wysokości 10 000 dolarów. Na kibicowanie amatorom, juniorom oraz zawodowcom pozwalają niewielkie trybuny.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Opłaty za wynajem kortu, w zależności od pory roku, czasu, korzystania z oświetlenia itp:

15-50 zł

Zespół 5 obiektów dla miłośników białego sportu. Wszystkie korty dysponują nawierzchnią z czerwonej mączki. 2 z nich dzięki zadaszeniu i ogrzewaniu działają przez okrągły rok. Na terenie klubu, poza szatniami i zapleczem sanitarnym, funkcjonują także salka fitnessowa oraz kawiarenka. W Szczawnie organizowane są zarówno lekcje gry, jak i profesjonalne turnieje.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz