Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Szczawna Zdrój do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Szczawna Zdrój, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Szczawnie Zdrój bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:00:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 12:33

W naszym pensjonacie używamy programu i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się liczne funkcje dodatkowe, przede wszystkim przypominacze, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się błyskawicznie, więc wszystko odbywa się naprawdę bez zarzutu.

Bałtyk Resort
25.11.2015 12:34

Nam bardzo przypadł nam do gustu. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to jak do tej pory jeden z najlepszych programów na jakich pracowaliśmy. Jest prosty w obsłudze i bezpłatny, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz