Hala widowiskowo-sportowa Aqua Zdrój

Hala widowiskowo-sportowa z pełnym zapleczem i wyposażeniem, pozwala na organizowanie koncertów oraz sportowych rozgrywek, w tym meczów międzypaństwowych. Wydarzenia może podziwiać 2-3 tysiące widzów. Amatorzy również mogą wynająć halę i zagrać na w pełni profesjonalnym, identycznym jak wykorzystywanym przez ligę NBA parkiecie – z klonowych desek ułożonych na najnowocześniejszym systemie amortyzacyjnym, dzięki czemu znacznie ograniczona jest ryzyko odniesienia poważnej kontuzji.

Bogate zaplecze kompleksu Aqua-Zdrój pozwala na trenowanie m.in. piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego, squasha. Nie brakuje oczywiście zajęć i treningów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów – również w siłowni i strefie fitnessu. Fantastyczną atrakcją jest też oczywiście Park Wodny Aqua Zdrój.

Poza wyżej opisanym kompleksem, miejska spółka Aqua Zdrój administruje obiektami w innych dzielnicach, przeznaczonymi do uprawiania sportu i dostępnymi dla amatorów aktywnego wypoczynku. Są to choćby stadion i boiska piłkarskie, skatepark oraz hala lekkoatletyczna.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz